Ballina Sport APOLONIA HUMBET NDAJ ELBASANIT ME REZULTATIN 0-2

APOLONIA HUMBET NDAJ ELBASANIT ME REZULTATIN 0-2

2

Jane luajtur 4 takimet e vlefshme per Grupin B te Kategorise se Pare, ku nuk munguan surprizat. Elbasani i vendit te parafundit, arriti te triumfonte ne transferte perballe Apolonise me rezultatin 0-2.  Golat jane shenuar ne minuten e 34 dhe 55 te lojes nga duka dhe Hoxhaj.

https://youtu.be/ldtk9A9bX4A