tvkombi
tvkombi

APOLONIA 0 – 1 BYLIS, TRAJNIERI KASHAMI AKUZON ARBITRIN

Sport

Publikuar ne:17:58 - 12/03/2018

Ka perfunduar me rezultatin 0-1, takimi mes Apolonise dhe Bylisit, I vlefshem per javen e pare te fazes se trete. Pas perfundimit te ndeshjes trajneri i Apolonise Ndricim Kashami eshte shfaqur tejet i indinjuar me arbitrin lezhjan Edvin Hoxha. Ne intervisten e dhene pas takimit  Kashami ka hedhur akuza te renda ne drejtim te gjyqtarit.

https://youtu.be/Nw7Wq46ZOXU

Ju sugjerojmë