Ballina Vendi Vodhi xhiron ditore ne nje karburant ku punonte, shpallet ne kerkim 38-vjecri...

Vodhi xhiron ditore ne nje karburant ku punonte, shpallet ne kerkim 38-vjecri nga Fieri

1

Nga struktura e Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fieru referuan materialet në Prokurori dhe u shpall në kërkim shtetasi H. K., 38 vjeç, banues në Fier, pasi, duke qënë i punësuar në pikën e karburantit në administrim të shtetasit A. P., ka marrë lekët e xhiros ditore dhe është larguar. Po punohet për kapjen e 38-vjeçarit.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.