tvkombi
tvkombi

Vdekja e 4 vjeçarit në Sarandë/Fëmija u pickua nga bletët dhe ra në liqen

Kronikë

Publikuar ne:14:47 - 16/03/2023

Sarandë- Një ngjarje e trishtë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Shëndëlli, ku një fëmijë 4 vjeç ka humbur jetën.

Sipas informacioneve të para, fëmija është pickuar nga bletët dhe ka vrapuar duke rënë në liqenin e Mursisë të Konispolit.

Familjarët e kanë nxjerrë me shpejtësi duke e transportuar me urgjencë drejt spitalit në Sarandë.

Pavarësisht përpjekjeve të mjekëve për gati 1 orë, fëmija 4-vjeçar nuk ka mundur të rikthehet në jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Ju sugjerojmë