tvkombi
tvkombi

Vazhdon perplasja në Vlorë/ IKMT kërkon të prishë hotelin në Radhimë, pronari tenton të vetëvritet

Vendi

Publikuar ne:15:10 - 28/03/2022

AZHDI
Situatë e tensionuar në Vlorë. IKMT tenton të prishë një objekt në Radhimë, ndërsa pronari kërcënon me vetëvrasje.

IKMT kërkon të prishë një hotel që e ka me qira një shtetase italiane. Brenda banesës ka dhe disa shtetas italianë që nuk pranojnë të dalin nga hoteli.

Pronari kërcënon se nëse vazhdojnë me prishjen do hidhet me gjithë fëmijën nga tarraca, ku edhe ka hipur.

Ju sugjerojmë