Ballina Lajme Kronike ‘Unë jam Habib Rexha, ky është babai im, Fadil Rexha. Me dëshirën...

‘Unë jam Habib Rexha, ky është babai im, Fadil Rexha. Me dëshirën time do të vetëdorëzohem në komisariatin e Kavajës’! Del video e vrasësit të Arian Gosës

0

Kavajë- Publikohet video e Habib Rexhës para vetëdorëzimit në polici.

Ditën e sotme, 31-vjeçari Habib Rexha është vetëdorëzuar në polici, dy ditë pasi vrau me plumb në kokë Arian Gosën në Kavajë.

Në videon e publikuar, Rexha shfaqet pranë babait të tij, Fadil Rexha.

Habib Rexha: Unë jam Habib Rexha, ky është babai im, Fadil Rexha. Me dëshirën time do të vetëdorëzohem në komisariatin e Kavajës dhe me kërkesën e familjes time.

Sipas dyshimeve, ekzekutimi ka ndodhur për hakmarrje, pasi vëllai i Arian Gosës vrau vëllanë e Habib Rexhës më datën 29 mars.