Ballina Vendi Tritol “Audi”-it në Kamzë, policia reagon për ngjarjen: Nga shpërthimi u dëmtua...

Tritol “Audi”-it në Kamzë, policia reagon për ngjarjen: Nga shpërthimi u dëmtua edhe…

1

Policia e Tiranës ka reaguar për shpërthimin me tritol në Kamzë.

NJOFTIMI I POLICISE
Më datë 31.05.2022, në orën 01:00, në bulevardin “Nënë Tereza”, në automjetin tip “Audi Q7” dyshohet se ka shpërthyer lëndë plasëse.

Si pasojë është dëmtuar mjeti dhe xhamat e një biznesi afër mjetit.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.