tvkombi
tvkombi

TRANSPORTONIN EMIGRANTE TE PALIGJSHEM, ARRESTOHEN NE LEVAN-TEPELENE 4 TE RINJ, SEKUESTROHEN NJE AUTOMATIK DHE FISHEKE

Vendi

Publikuar ne:18:29 - 28/10/2020

Policia e Fierit ka finalizuar operacioni policor te koduar “Tranzit”, per goditjen e veprimtarise kriminale ne fushen e dhenies ndihme shtetasve te huaj per kalim te paligjshem te kufirit, kundrejt fitimit duke arrestuar 4 te rinj. Materialet ne ngarkim te ketyre shtetasve i kaluan Prokurorise prane Gjykates se Shkalles se Pare Fier, per veprime te metejshme procedurale.

Ju sugjerojmë