Ballina Vendi Tragjike ne Roskovec/50 vjecari duke drejtuar motorrkorresen humb kontrollin dhe bie...

Tragjike ne Roskovec/50 vjecari duke drejtuar motorrkorresen humb kontrollin dhe bie ne vaskat e peshkut, humb jeten!

1

Sot rreth orës 11:00, në vendin e quajtur “Vaskat e peshkut” Roskovec, shtetasi Y. P., rreth 50 vjeç, duke drejtuar mjetin tip motorrkorrëse, është përmbysur në një nga vaskat e peshkut dhe për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.