tvkombi
tvkombi

Tragjedia në Himarë, reagon Rama: S’ka fjalë ngushëlluese për dhimbjen! Fajtori të marrë ndëshkimin më ekstrem nga drejtësia

Vendi

Publikuar ne:16:56 - 02/08/2022

Kryeministri Edi Rama reagon për tragjedinë në Himarë

Tragjedia e familjes së të miturës në Himarë është rrëqethëse dhe s’ka fjalë ngushëlluese për dhimbjen. Uroj që fajtori të marrë ndëshkimin më ekstrem nga drejtësia dhe drejtuesit e Policisë së Shtetit të nxjerrin mësimet e duhura e t’u japin mësimin e duhur trupave përgjegjëse!

Ju sugjerojmë