tvkombi
tvkombi

Të Fundit

Vuri në “panik” SHBA-në, Kina pranon se balona gjigande është e saj, Blinken merr masën drastike

Bota

Vuri në “panik” SHBA-në, Kina pranon se balona gjigande është e saj, Blinken merr masën drastike

​Kosova ndalon shitjen e vajit nga Serbia

Lajme

​Kosova ndalon shitjen e vajit nga Serbia

Çifti braktis fëmijën në aeroport se nuk kishte biletë

Bota

Çifti braktis fëmijën në aeroport se nuk kishte biletë

IQ e lartë, këto janë vendet më të zgjuara të botës

Lajme

IQ e lartë, këto janë vendet më të zgjuara të botës

Bashkia e Fierit dhe kryetari Subashi kanë krijuar modelin e investimeve rrënjësore, jo thjesht riparime pa bazë të qëndrueshme.

Vendi

Bashkia e Fierit dhe kryetari Subashi kanë krijuar modelin e investimeve rrënjësore, jo thjesht riparime pa bazë të qëndrueshme.

Dekonspironte operacionet policore, pezullohet nga detyra një oficer policie në Gramsh

Lajme

Dekonspironte operacionet policore, pezullohet nga detyra një oficer policie në Gramsh

Slloveni/ Autobusi me 29 pasagjerë del nga rruga, 3 persona humbin jetën

Lajme

Slloveni/ Autobusi me 29 pasagjerë del nga rruga, 3 persona humbin jetën

Greqia nuk gjen qetësi, regjistrohen sërish lëkundje të forta tërmeti

Rajoni

Greqia nuk gjen qetësi, regjistrohen sërish lëkundje të forta tërmeti

Harruan sobën  e gatimit ndezur, merr zjarr shtëpia në Tiranë

Vendi

Harruan sobën e gatimit ndezur, merr zjarr shtëpia në Tiranë

Ulen sërish çmimet e karburanteve

Lajme

Ulen sërish çmimet e karburanteve

Vrau 22-vjeçarin në Francë dhe u arratis në Tiranë pas krimit, 20 vite burg për të riun shqiptar

Lajme

Vrau 22-vjeçarin në Francë dhe u arratis në Tiranë pas krimit, 20 vite burg për të riun shqiptar

I shpërthejnë makinën, vritet zyrtari pro rus në Ukrainë

Bota

I shpërthejnë makinën, vritet zyrtari pro rus në Ukrainë

Shembi mbikalimin e këmbësorëve, shoqërohet drejtuesi i kamionit në Shkodër

Lajme

Shembi mbikalimin e këmbësorëve, shoqërohet drejtuesi i kamionit në Shkodër

Lënda Ushquese që Mbron Qelizat e Trupit nga Dëmtimi

Trupi dhe shëndeti

Lënda Ushquese që Mbron Qelizat e Trupit nga Dëmtimi

“ASTROHELL” po vjen, këto dy shenja do të ndikohen shumë keq nga hëna e plotë

“ASTROHELL” po vjen, këto dy shenja do të ndikohen shumë keq nga hëna e plotë

Protestë kundër Vuçiç, opozita serbe: Nuk do të lejojmë pranimin e pavarësisë së Kosovës

Rajoni

Protestë kundër Vuçiç, opozita serbe: Nuk do të lejojmë pranimin e pavarësisë së Kosovës

ARRSH njofton rrugët më problematike, zonat ku ka pasur më shumë reshje bore!

Vendi

ARRSH njofton rrugët më problematike, zonat ku ka pasur më shumë reshje bore!

Mashtronin evropianë për të investuar në bursa fiktive, 5 punonjës të Call Center në pranga, mes tyre dhe një 70-vjeçar.

Vendi

Mashtronin evropianë për të investuar në bursa fiktive, 5 punonjës të Call Center në pranga, mes tyre dhe një 70-vjeçar.

Investimet në infrastrukturë sjellin më afër pushuesin me pasurinë bregdetare dhe kulturore të bashkisë së Fierit Bashkia e Fierit ka një potencial të konsiderueshëm për zhvillimin e turizmit arkeologjik, kulturor, fetar dhe bregdetar.

Vendi

Investimet në infrastrukturë sjellin më afër pushuesin me pasurinë bregdetare dhe kulturore të bashkisë së Fierit Bashkia e Fierit ka një potencial të konsiderueshëm për zhvillimin e turizmit arkeologjik, kulturor, fetar dhe bregdetar.

Aksidentohet kamioni me ekskavatorin, rrëzohet mbikalimi në Shkodër

Lajme

Aksidentohet kamioni me ekskavatorin, rrëzohet mbikalimi në Shkodër

Policia jep detaje se si mjekët e QSUT iu merrnin para pacientëve

Lajme

Policia jep detaje se si mjekët e QSUT iu merrnin para pacientëve

Ish-drejtoresha e ARRSH, Sonila Qato paraqitet sërish në GJKKO

Vendi

Ish-drejtoresha e ARRSH, Sonila Qato paraqitet sërish në GJKKO

Merrnin para për skanerat, arrestohet mjeku dhe tekniku i imazherisë në QSUT

Vendi

Merrnin para për skanerat, arrestohet mjeku dhe tekniku i imazherisë në QSUT

Motori del nga rruga në Durrës, humb jetën 66-vjeçari

Vendi

Motori del nga rruga në Durrës, humb jetën 66-vjeçari

Parashikimi i motit: Reshje shiu dhe dëbore në të gjithë vendi

Vendi

Parashikimi i motit: Reshje shiu dhe dëbore në të gjithë vendi

Makina përplas motorin në Tiranë humb jetën 20-vjeçari

Vendi

Makina përplas motorin në Tiranë humb jetën 20-vjeçari

Përplaset me trafik-ndarësen, shpërthen në flakë makina në Elbasan

Vendi

Përplaset me trafik-ndarësen, shpërthen në flakë makina në Elbasan

Rama nxjerr pamje nga punimet për aksin Elbasan-Qafë Thanë: Do të shkurtojë distancat

Vendi

Rama nxjerr pamje nga punimet për aksin Elbasan-Qafë Thanë: Do të shkurtojë distancat

Strukturat socialiste në Fier në përgatitje të zgjedhjeve të 14 majit ku synohet sërish fitorja e bashkisë së Fierit dhe gjithë njësive administrative

Lajme

Strukturat socialiste në Fier në përgatitje të zgjedhjeve të 14 majit ku synohet sërish fitorja e bashkisë së Fierit dhe gjithë njësive administrative

BE do të godasë Rusinë me më shumë sanksione në përvjetorin e luftës

Bota

BE do të godasë Rusinë me më shumë sanksione në përvjetorin e luftës

Shpërndanin drogë në Zvicër,në pranga dy të rinjtë shqiptarë

Lajme

Shpërndanin drogë në Zvicër,në pranga dy të rinjtë shqiptarë

Vuçiç prezanton planin me 10 pika në Parlamentin e Serbisë: Do të këmbëngulim në formimin e Asociacionit në Kosovë

Rajoni

Vuçiç prezanton planin me 10 pika në Parlamentin e Serbisë: Do të këmbëngulim në formimin e Asociacionit në Kosovë

Bullgaria mban zgjedhjet e pesta në dy vjet

Bota

Bullgaria mban zgjedhjet e pesta në dy vjet

Projektligj për prodhimin e energjisë nga dielli nga banorët e pallateve

Vendi

Projektligj për prodhimin e energjisë nga dielli nga banorët e pallateve

Berisha: Protesta e 11 shkurtit  nuk do të jetë e vetmja

Vendi

Berisha: Protesta e 11 shkurtit nuk do të jetë e vetmja

Rama prezanton “E-Monitorim Mobile”: Evidenton situata të parregullta të mjeteve në rrugë

Lajme

Rama prezanton “E-Monitorim Mobile”: Evidenton situata të parregullta të mjeteve në rrugë

Një simptomë e ngjashme e trurit shihet tek të moshuarit me obezitet dhe njerëzit me Alzheimer

Lifestyle

Një simptomë e ngjashme e trurit shihet tek të moshuarit me obezitet dhe njerëzit me Alzheimer

Këshillat Kundër Rrahjeve të Çrregullta të Zemrës

Trupi dhe shëndeti

Këshillat Kundër Rrahjeve të Çrregullta të Zemrës

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet e karburanteve

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet e karburanteve

A do t’i bashkohet protestës së 11 shkurtit? Flet Alibeaj

Lajme

A do t’i bashkohet protestës së 11 shkurtit? Flet Alibeaj

Gjykata e Apelit liron ish-Sekretarin e Përgjithshëm të Financave Arlind Gjokutaj

Lajme

Gjykata e Apelit liron ish-Sekretarin e Përgjithshëm të Financave Arlind Gjokutaj

E quajti Nikollën “kukull të Ramës”, përjashtohet nga Kuvendi Gazmend Bardhi! Balla: Palo opozitë, keni degraduar

Politik

E quajti Nikollën “kukull të Ramës”, përjashtohet nga Kuvendi Gazmend Bardhi! Balla: Palo opozitë, keni degraduar

123