tvkombi
tvkombi

Subashi uron 7 Marsin,surprizon mesuesen e tij te pare Vergjeni Dodi!

Vendi

Publikuar ne:12:16 - 07/03/2022

Kreu i Bashkise se Fierit Armando Subashi,vazhdon te ruaje traditen per te uruar cdo vit mesuesen e tij te pare.Nepermjet nje statusi ne facebook Subashi uron mesuesen e tij te pare si dhe te gjithe mesuesit per misionin e tyre te palodhur!

Statusi i plote:

Me urimin që i dedikova sot mësueses time të parë, zonjës së nderuar e të palodhur Vergjeni Dodi, uroj gjithë mësuesit,Gëzuar 7 Marsin! Kjo festë nuk do të kishte kuptim nëse nuk kujtojmë mësuesit tanë, të cilët na mësuan me durim, përkushtim e këmbëngulje. Faleminderit 🙏🌷mësuese Verga!

Ju sugjerojmë