Ballina Vendi SUBASHI NE LEVAN DHE PESHTAN BREGAS: TE ECIM PERPARA PER FIERIN QE...

SUBASHI NE LEVAN DHE PESHTAN BREGAS: TE ECIM PERPARA PER FIERIN QE DUAM

2

Kryebashkiaku i Fierit Armando Subashi vijon turin e takimeve, dhe pasditen e se henes eshte ndalur ne dy takime, I pari prej te cileve me banore te Levanit,  e tjetri ne Peshtan Bregas. Mes duartrokitjesh, Subashi eshte ndalur tek ajo cka eshte bere gjate kater viteve te fundit, ndersa nuk ka harruar pa permenduar edhe projektet qe pritet te zbatohen  gjate periudhes ne vazhdim, te cilat u vijne ne ndihme jo vetem banoreve te ketyre zonave por edhe me gjere.

https://youtu.be/Kk-y6U7DPpQ