Ballina Vendi SUBASHI: DO VIJOJME PROJEKTET TRANSFORMUESE NE FIER

SUBASHI: DO VIJOJME PROJEKTET TRANSFORMUESE NE FIER

2

Kryetari i bashkise Fier Armando Subashi ne takimin elektoral te pasdites se djeshme, u shpreh se respekti I treguar nga qytetaret, do te shperblehet vetem me pune. Nder te tjera kryebashkiaku Subashi tha se nje falenderim shume i madh shkon per kryeministrin Edi Rama, i cili ka mbeshtetur ne keto 4 vite Fierin, ne gjithe vizionet dhe projektet e paraqitura. Subashi renditi disa nga projektet e realizuar ne keto kater vite nen drejtimin e bashkise Fier si dhe ato qe do te realizoje ne mandatin e tij te dyte.

https://youtu.be/bXeht9gTv9U