Ballina Lifestyle & Showbiz Shakira dhe Pique po divorcohen, pas 12 vitesh martese

Shakira dhe Pique po divorcohen, pas 12 vitesh martese

1


Një nga çiftet e famshme VIP Shakira dhe Pique po shkojnë drejt divorcit.

Sipas gazetarit të “El Periodico”, Emilio Perez de Rozas, mbrojtësi i Barcelonës dhe këngëtarja e famshme dyshohet se kanë disa javë që jetojnë veçmas.

Gazetari ka shtuar se ylli i pop-it me famë botërore e kapi futbollistin e njohur duke e tradhtuar me një grua tjetër. Kjo ka ndodhur disa javë më e parë dhe ishte arsyeja që ka çuar çiftin drejt ndarjes së supozuar.

Gjithashtu thuhet se Pique është larguar nga shtëpia që ndan me Shakirën dhe dy fëmiët e tyre. Mbrojtësi i Barcelonës ka disa javë që jeton në dhomën e tij të beqarisë. Madje thuhet se ai frekuenton rregullisht klubet e natës si Bling Bling dhe Patron në Barcelonë.

“Gjithçka duket se tregon se marrëdhënia sentimentale, në çift, mes Shakirës dhe Pique po kalon një nga momentet e saj më të këqija që kur u takuan në vitin 2010. Ka nga ata që kanë parë prej disa javësh kapitenin e Barçës duke jetuar sërish, duke kaluar net e ditë, në banesën e tij të vjetër në rrugën Muntaner, ngjitur me Plaza Adrià”, shkruan Perez.

Gjithashtu, gazetari ka vëzhguar profilin e Shakirës në rrjete sociale. Ai thekson se këngëtarja nuk ka publikuar foto prej muajsh me Pique. Më tej, ai shkruan se postimi i fundit i dyshes ka qenë që më 21 mars.

Lidhur me gjithë këto aludime, deri më tani nuk ka asnjë reagim nga dyshja e njohur.