tvkombi
tvkombi

RAMA NE FIER, PD DHE LSI E PRESIN ME PROTESTA

Vendi

Publikuar ne:18:24 - 08/03/2019

Eshte pritur me protesta kryeministri Rama ne Fier. Anetare dhe simpatizante te Partise Demokratike dhe Levizjes Socialiste per Integrim, me pankarta ne duar, kerkuan largimin e kryeministrit. Ata u konfrontuan me policine, ne tentative per te kaluar kardonin e ngritur prej bluve. Gjate mengjesit protesta u regjistruan edhe ne qytetin e Roskovecit, aty ku protestuesit dogjen edhe disa goma duke bllokuar rrugen hyrese

https://youtu.be/x8nGXEpRVII

Ju sugjerojmë