tvkombi
tvkombi

QËLLOI ME ARMË DHE TERRORIZOI BANORËT, PRANGA 51-VJEÇARIT NGA FIERI

Vendi

Publikuar ne:16:46 - 25/09/2019

Një 51-vjeçar nga Fieri është arrestuar nga Policia. Sipas efektivëve, shtetasi me iniciale A.B ka qëlluar me armë zjarri duke terrorizuar banorët. Pas kontrollit autorit iu sekuestrua arma dhe një sasi fishekësh.

Ju sugjerojmë