Ballina Bota Presidenti Zelensky: Te gjith jemi ketu,po mbrojmë pavarësinë tonë, shtetin tonë!

  Presidenti Zelensky: Te gjith jemi ketu,po mbrojmë pavarësinë tonë, shtetin tonë!

  2
  https://youtu.be/UhUrcWXNaSA?t=8

  Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ka publikuar një video nga rrugët e Kievit pas thashethemeve në mediat ruse se ai ishte larguar nga kryeqyteti.

  “Ne jemi të gjithë këtu,” tha ai, i rrethuar nga këshilltarët kryesorë dhe kryeministri i tij.

  “Ne po mbrojmë pavarësinë tonë, shtetin tonë. Dhe ne do të vazhdojmë ta bëjmë këtë.”

  Office via AP)