tvkombi
tvkombi

Policia Fier informon per canten e dyshimte ne Fier!Ja cfare kishte brenda!?

Vendi

Publikuar ne:16:55 - 06/04/2022


Në vijim të informacionit paraprak të dhënë për një çantë që ishte konstatuar në ambientet e jashtme të një lokali në lagjen “15 Tetori”, pas hapjes së çantës nga forcat xheniere, rezultoi se në të kishte disa libra një shall dhe një shishe ujë.

Ju sugjerojmë