tvkombi
tvkombi

POLICIA FIER, DY TE NDALUAR PER VEPRA TE NDRYSHME

Vendi

Publikuar ne:16:21 - 14/09/2018

Nje 35 vjecar eshte arrestuar ne flagrance pasi ne lagjen “Kastriot” Fier, eshte kapur nga sherbimet e policise duke drejtuar mjetin tip  “Range Rover” ne gjendje te dehur. Gjate kontrollit te mjetit, ketij shtetasi ju gjeten dhe sekuestruan ne cilesine e proves materiale nje sasi Euro te cilat dyshohet se vijne nga veprimtari kriminale. Nderkohe nje 33 vjecar eshte ndalur si shkaktar I nje aksidenti, si pasoje e te cilit mbeti I plagosur nje I mitur.

 

 

https://youtu.be/NCvFb8wlFhw

Ju sugjerojmë