Ballina Vendi Po peshkonte me shokët në lumin Mat, gjendet trupi i pajetë i...

Po peshkonte me shokët në lumin Mat, gjendet trupi i pajetë i 22-vjeçarit

0

Ditën e djeshme u raportua se një i ri është mbytur në lumin Mat teksa po peshkonte me dy shokët e tij.

Pas kërkimeve nga ekipi i palombarëve mësohet është gjetur pa shenja jete trupi i 22-vjeçarit.

Viktima Valentin Nikolli lindur në Rubik dhe banues në Fushë-Milot u fut dje për t’u larë por rrjedha e fortë e mori me vete.