Ballina Vendi Përfshihet nga flakët një banesë në Vlorë, policia jep detajet

Përfshihet nga flakët një banesë në Vlorë, policia jep detajet

2
Lvlore

Një banesë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në Radhimë, në banesën e shtetasit me inicialet K.C.,.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të ngjarjes.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 10.06.2022, rreth orës 07:30, në Radhimë, ka rënë zjarrë në banesën e shtetasit K. C., ku si pasojë ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të ngjarjes.