Ballina Vendi PERFAQESUES TE PD UROJNE FITER BAJRAMIN

PERFAQESUES TE PD UROJNE FITER BAJRAMIN

2

Xhamia e Fierit ne kete dite Fiter Bajrami ka pasur edhe vizitore te shumte, mes te cileve perfaqesues te feve te tjera por edhe subjekteve politike. Kesaj dite festive I jane bashkuar edhe perfaqesues te Partise Demokratike, dhe nje urim per te gjithe besimtaret e ka dhene kreu I kesaj force politike per Fierin Luan Baci

https://www.youtube.com/watch?v=j3zRhCz5RXU&feature=youtu.be