Ballina Vendi Operacion anti-droge ne Torino, goditet grupi i Ergys Dashit!Arrestohen 11 persona, mes...

Operacion anti-droge ne Torino, goditet grupi i Ergys Dashit!Arrestohen 11 persona, mes tyre dhe shqiptarë! Kapen 80 kg kokainë me vlerë 4.5 mln euro

1

Një operacion anti-drogë në Torino, ka çuar në pranga 11 persona, mes tyre edhe shqiptarë. Iu sekuestrohen 80 kg kokainë dhe  7 kg marijuan me vlerë 4.5 euro. Koka i këtij grupi ëstë Ergys Dashi, i vrarë në 22 janar në Ekuador.