tvkombi
tvkombi

Mjeti përplas 64 vjeçarin nga Ndërnënasi procedohet penalisht drejtuesi i automjetit

Vendi

Publikuar ne:12:27 - 07/02/2023

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor të DVP Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin M. M., 60 vjeç, banues në Ndërmënas, pasi ditën e djeshme, në fshatin Qënas, duke drejtuar automjetin, ka përplasur shtetasin T. R., 64 vjeç, i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Ju sugjerojmë