Ballina Lifestyle & Showbiz Merr fund dilema, Blero Muharremi dhe Afrona Dika konfirmojnë ndarjen me këtë veprim

Merr fund dilema, Blero Muharremi dhe Afrona Dika konfirmojnë ndarjen me këtë veprim

2

Nuk është një krizë e momentit siç po pretendohej në disa media. Blero Muharremi dhe Afrona Dika kanë ndarë përfundimisht rrugët dhe këtë e konfirmuan në heshtje.

Ata kanë hequr njëri-tjetrin nga lista e personave që ndjekin në Instagram, duke konfirmuar kështu se martesa e tyre ka marrë fund. Dyshja fillimisht fshiu vetëm fotot e përbashkëta por vijoi të ndiqej në këtë rrjet sociale. Para disa ditësh, këngëtari ishte në Zvicër ku pati dyshime se mund të jetë takuar me Afronën dhe sqaruar. Por, pas këtij veprimi nuk ka më vend për dyshime.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri