tvkombi
tvkombi

MARATONA E KENGES QYTETARE NE FIER

Vendi

Publikuar ne:17:23 - 12/07/2019

Maratona e kenges qytetare ka zbritur ne Fier mbremjen e se enjtes. Jo vetem muzike, por nje spektakel I vertete ngjyrash dhe argetimi ka nxjerr ne sheshin qendror te qytetit te Fierit qindra qytetare, te cilet per disa ore me radhe kane shijuar performancen e kengetareve me te njohur shqiptar. Aktiviteti ka ardhur nen kujdesin e vecante te kreut te bashkise se Fierit Armando Subashi.

Ju sugjerojmë