tvkombi
tvkombi

Makina përplaset me trafikndarësen në Tiranë, përmbyset në mes të rrugës

Lajme

Publikuar ne:15:30 - 22/09/2022

Tiranë- Një aksident me makinë ka ndodhur sot te “Unaza e Re” në Tiranë.

Një automjet është përplasur me trafikndarësen e për pasojë është përmbysur në mes të rrugës.

Mësohet se policia dhe ambulanca ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Pritet të zbulohen detaje në vazhdim…

Ju sugjerojmë