tvkombi
tvkombi

Makina bie në kanal në aksin Fier-Lushnje,shoferi shpëton pa asnjë lëndim

Lajme

Publikuar ne:15:52 - 14/08/2022

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Fier-Lushnje.

Drejtuesi i automjetit ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka rënë në një kanal.

Fatmirësisht, drejtuesi i mjetit nuk është lënduar.

Dëmet materiale janë të konsiderushme.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen ne vendgjarje për zbardhjen e shkakut të aksidentit. 

Ju sugjerojmë