tvkombi
tvkombi

Lajmi i fundit/ E kap korenti, vdes punonjësi i bashkisë

Kronikë

Publikuar ne:11:13 - 16/03/2023

Shkodër- Humb jetën pas kontaltit me rrymën elektrike punonjësja e bashkisë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:05.

Gruaja me inicialet Sh. D., 54 vjeç, banues në lagjen “Qemal Stafa”, punonjës i Sektorit të Ndriçimit në Bashkinë Shkodër, gjatë kohës që ka qenë duke punuar për riparimin e ndriçuesve të rrugës, në lagjen “10 Korriku”, Shkodër, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të këtij rasti.

Ju sugjerojmë