Ballina Vendi KOKAINË NË KËPUCË, KAPET SHPËRNDARËSI I DROGËS NË FIER

KOKAINË NË KËPUCË, KAPET SHPËRNDARËSI I DROGËS NË FIER

2

Policia e Fierit ka ndaluar një shpërndarës droge, ndërsa gjatë kontrollit në banesë i janë gjetur 15 doza kokainë të fshehura në këpucë. Si rezultat i operacionit “Kristali” u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit, L.Ç., 37 vjeç, banues në Fier. Materialet procedurale do t’i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprime të mëtejshme hetimore, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

https://youtu.be/uWr8YSwY4JI