tvkombi
tvkombi

Kishte humbur kontaktet prej një javë me familjarët, gjendet i pajetë 64-vjeçari në Fier

Kronikë

Publikuar ne:13:07 - 13/03/2023

Një trup i pajetë është gjetur i pajete ne lagjen “ Mbrostar Ferko” ne Fier.

Bëhet fjalë për Viktor Cuko, 64 vjeç, i cili kishte një jave që nuk dilte nga banesa dhe familjarët nuk po mund të kontaktonin me të.

Cuko jetonte i vetëm ndërsa familjarët e tij ndodhen jashtë vendit. Në vendngjarje ka mbërritur shërbimi zjarrfikës, policia dhe grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e rrethanave te ngjarjes.

Sipas burimeve, 64- vjeçari eshët gjetur i pajete ne shtratin e vet dhe  paraprakisht dyshohet se vdekja e tij ka qene natyrale . Ndërkohë trupi i 64- vjeçarit është transportuar drejt morgut  te qytetit.

(BalkanWeb)

Ju sugjerojmë