tvkombi
tvkombi

Identifikohet vrasësi i të riut në Shkodër, në kërkim edhe për një tjetër ngjarje

Lajme

Publikuar ne:14:30 - 22/09/2022

Policia ka identifikuar autorin e vrasjes së 19-vjeçarit, Erjon Xhenje, në ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e së dielës në Shkodër.

“Klan” mëson se ai është një person me precedentë të mëparshëm kriminale dhe i shpallur në kërkim si i përfshirë në një ngjarje të ndodhur pak kohë më parë në qytetin e Shkodrës.

Policia nuk e ka bërë publik, emrin, por strukturat e saj po punojnë për kapjen e tij.

Ju sugjerojmë