tvkombi
tvkombi

Gjendet një trup i dekompozuar në katin e katërt të një pallati në Vlorë, policia jep detaje.

Vendi

Publikuar ne:11:01 - 20/07/2022

Policia e Vlorës zbardh detaje nga trupi i dekompozuar, që u gjet sot në qytetin bregdetar dhe ku kishte dyshime se trupi i viktimës kishte qëndruar për rreth 7 ose 10 ditë.

Policia njofton se trupi i pajetë, i paidentifikuar ende, është gjetur në katin e katërt të një pallati në ndërtim.

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 11:25, në lagjen “Hajro Çakërri”, Vlorë, në katin e katërt të një pallati në ndërtim, është gjetur pa shenja jete, një shtetas ende i paidentifikuar.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Ju sugjerojmë