tvkombi
tvkombi

Gjendet një person i pajetë në plazhin e Divjakës

Lajme

Publikuar ne:09:59 - 05/08/2022

Gjatë paradites, në plazhin e Divjakës, në vendin e quajtur “Kanali i Vaut”, është gjetur i pajetë, dyshohet i mbytur, një shtetas rreth 70 vjeç, ende i paidentifikuar. Nga këqyrja paraprake e viktimës nuk konstatohen shenja dhune. Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Ju sugjerojmë