“Fluturo lart engjëll i bukur”, vajza e Ardian Nikulaj publikon videon prekëse: Do na mungosh bab!

 

Vajza e biznesit që u ekzekutua pak ditë më parë në Shëngjin, Ardian Nikulaj ka ndarë një video prekëse na festa e 50-vjetorit.

“Fluturo lart engjëll i bukur, do na mungosh bab”, shkruan e bija, Gleida krahas videos së publikuar në rrjetin social TikTok. Ardian Nikulaj shfaqet me tortën përpara, i rrethuar nga njerëzit e afërm dhe familjarët e tij, të cilët i përshëndet me dorë.

Vrasja e tij mbetet ende mister, edhe pse ka disa pista dhe të dyshuar.

(BalkanWeb)

ADVERTISEMENT

Artikuj te tjere ...

Artikulli tjeter

Kategorite e Lajmeve:

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist