tvkombi
tvkombi

Ekipi Romës zbret në “Air Albania”, Mourinho dhuron show 

Vendi

Publikuar ne:19:18 - 25/05/2022
284061791 1879653205757582 928018709202032319 N

Na ndajnë vetëm pak minuta nga startimi i finales së Conference League në “Air Albania” dhe ekipi i Romës ka prekur fushën e blertë të stadiumit.

Të drejtuar nga tekniku i tyre Zhoze Murinjo, lojtarët verdhekuq kanë përshëndetur tifozët, ndërsa portugezi ka dhuruar dhe show duke i shkelur syrin fansave të tij.

Ju sugjerojmë