Ballina Vendi E Trishte/71-vjecari nga Mallakastra, humb ekuilibrin dhe bie nga ura,humb jeten ne...

E Trishte/71-vjecari nga Mallakastra, humb ekuilibrin dhe bie nga ura,humb jeten ne spital

1

Mallakastër/Informacion paraprak Sot rreth orës 10:40, në lagjen “5 Shkurti”, Ballsh, dyshohet se ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë nga ura, shtetasi B. C., 71 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në spital. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.