Ballina Vendi Dje bëri sherr me dy bashkëfshatarët, sot e goditën me bishtin e...

Dje bëri sherr me dy bashkëfshatarët, sot e goditën me bishtin e kazmës, kush është polici i plagosur në Gjirokastër (EMRI)

1
Ok

Zbardhet identiteti i policit të plagosur sot në Gjirokastër, i cili u godit me bishtin e kazmës.

Gazetarja Brikena Metaj raporton për BalkanWeb se bëhet fjalë për efektivin Sokrat Muho.

Metaj raporton se dje ka patur debate me dy bashkëfshatarët e tij nga Progonati dhe sot ata e kanë rrahur në Gjirokastër.