Ballina Vendi Digjet nje biznes ne ish-bllok

Digjet nje biznes ne ish-bllok

1

 Është shkrumbuar gjatë natës një biznes në rrugën “Pjetër Bogdani”.

Policia njofton se zjarri në katin e dytë të një godinë, ka rënë gjatë orëve të para të mëngjesit.

Fatmirësisht nuk është raportuar për dëme në njerëz por vetëm dëme materiale.

Njoftimi i policisë:

Më datë 25.04.2022, në rrugën “Pjetër Bogdani”, gjatë orëve të para të mëngjesit, ka rënë zjarr në katin e dytë të një biznesi, dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.
Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.