Ballina Lifestyle & Showbiz Cristiano Ronaldo pyetet pse nena e tij jeton ende me te!?Pergjigja e...

Cristiano Ronaldo pyetet pse nena e tij jeton ende me te!?Pergjigja e yllit te futollit do ju coptoje zemren!?

1

Gazetarja: “Cristiano Ronaldo, pse nëna jote jeton ende me ty? Pse nuk i ndërton një shtëpi?”Cristiano Ronaldo: “Mamaja ime më rriti duke sakrifikuar jetën për mua. Ajo shkonte në shtrat e uritur, vetëm për të më ushqyer. Nuk kishim para për asgjë. Punonte 7 ditë në javë dhe natën si pastruese për të blerë këpucët e mia të para që të mund të luaja ndeshjet, i gjithë suksesi im i dedikohet asaj. Dhe për sa kohë që ajo të ketë jetë, do të jetë gjithmonë pranë meje, duke i dhënë asaj gjithçka që të mundëm dhe që i duhet . Ajo është streha ime dhe dhurata ime më e madhe”