Ballina Vendi CELET EDICIONI I 6-te I PANAIRIT NDERKOMBETAR TE LIBRIT NE FIER

CELET EDICIONI I 6-te I PANAIRIT NDERKOMBETAR TE LIBRIT NE FIER

2

Eshte hapur sot edicioni i 6 i panairit nderkombetar te librit ne Fier. 100 botues nga Shqiperia, Kosova e Maqedonia jane bere bashke ne kete panair me 5 mije tituj librash nder te cilet 1200 tituj jane te rinj. Per kreun e bashkise se Fierit Armando Subashi, ky panair eshte nje tjeter aktivitet I rendesishem per Fierin, pasi sjell  emra dhe vepra te njohura nderkombetarisht.

https://youtu.be/Z-ZWjw4Wllk