Vendi Archives - TvKombi

Vendi

Tentoi të vidhte shtëpinë e emigrantit në Peqin,arrestohet 57-vjeçari nga Fieri

Tentoi të vidhte shtëpinë e emigrantit në Peqin,arrestohet 57-vjeçari nga Fieri

Zhduket e mitura në Tiranë, babai denoncon në polici

Zhduket e mitura në Tiranë, babai denoncon në polici

Parashikimi i motit: Temperaturat rriten lehtë

Parashikimi i motit: Temperaturat rriten lehtë

Gruaja rreh me grushte bashkëjetuesin në Elbasan, i ndan policia

Gruaja rreh me grushte bashkëjetuesin në Elbasan, i ndan policia

Aksident i rëndë në hyrje të Kuçovës, makina përplas për vdekje 70 vjeçarin

Aksident i rëndë në hyrje të Kuçovës, makina përplas për vdekje 70 vjeçarin

Rikthehen temperaturat e larta, si do jetë moti javën e ardhshme

Rikthehen temperaturat e larta, si do jetë moti javën e ardhshme

Presidenti Begaj vizitë zyrtare në Kosovë pas ftesës së Osmanit, zbardhet axhenda

Presidenti Begaj vizitë zyrtare në Kosovë pas ftesës së Osmanit, zbardhet axhenda

Rrebeshe shiu gjatë paradites, moti merr kthesën e papritur pasdite, si do të luhaten temperaturat sot

Rrebeshe shiu gjatë paradites, moti merr kthesën e papritur pasdite, si do të luhaten temperaturat sot

E rëndë në Korçë, gjendet një person i vdekur brenda banesës

E rëndë në Korçë, gjendet një person i vdekur brenda banesës

Rama nxjerr dokumentin e rezolutës për KiE: Rishikoni pretendimin për trafik organesh të Dick Marty

Rama nxjerr dokumentin e rezolutës për KiE: Rishikoni pretendimin për trafik organesh të Dick Marty

Situata e zjarreve në Shqipëri, raportohen 20 vatra të reja

Situata e zjarreve në Shqipëri, raportohen 20 vatra të reja

Shqipëria dorëzon në KE rezolutën kundër raportit të Dick Martyt

Shqipëria dorëzon në KE rezolutën kundër raportit të Dick Martyt

Arrestimi i ish-shefit të policisë së Dhërmiut/ VOA: Dosja Habilaj prangosi dhe Tahirin

Arrestimi i ish-shefit të policisë së Dhërmiut/ VOA: Dosja Habilaj prangosi dhe Tahirin

Kurti: Serbia mund të na sulmojë, por ne jemi gati

Kurti: Serbia mund të na sulmojë, por ne jemi gati

Rama publikon projektin 3D për Portin e Durrësit: Dje morëm një hap vendimtar

Rama publikon projektin 3D për Portin e Durrësit: Dje morëm një hap vendimtar

Krimi ndaj kafshëve ska të ndalur/ I riu i vërsul Pit Bullin një qeni endacak

Krimi ndaj kafshëve ska të ndalur/ I riu i vërsul Pit Bullin një qeni endacak

Vranësira dhe reshje shiu gjatë pasdites,ja si do të jetë moti sot

Vranësira dhe reshje shiu gjatë pasdites,ja si do të jetë moti sot

167 raste të reja me Covid në Shqipëri, 3 jetë të humbura

167 raste të reja me Covid në Shqipëri, 3 jetë të humbura

E diela e parë e muajit gusht, sot dita pa makina në të gjithë vendin! Ja akset ku do kufizohet qarkullimi i mjeteve në Fier

E diela e parë e muajit gusht, sot dita pa makina në të gjithë vendin! Ja akset ku do kufizohet qarkullimi i mjeteve në Fier

Seman/Vijon puna për lirimin e hapësirave publike në plazhe,sekuestrohen 24 çadra dhe 53 shezlongë.

Seman/Vijon puna për lirimin e hapësirave publike në plazhe,sekuestrohen 24 çadra dhe 53 shezlongë.

Vala e të nxehtit, emergjencat për Shqipërinë

Vala e të nxehtit, emergjencat për Shqipërinë

Braktiset si asnjëherë jugu. Plazhet bosh. Shqiptarët preferojnë Turqinë dhe Greqinë

Braktiset si asnjëherë jugu. Plazhet bosh. Shqiptarët preferojnë Turqinë dhe Greqinë

Çmënduri në Shëngjin/Vetëm dy ditë pas tragjedisë në Himarë, një person sulmon me motor uji një pushues

Çmënduri në Shëngjin/Vetëm dy ditë pas tragjedisë në Himarë, një person sulmon me motor uji një pushues

Parashikimi i motit: Mesdita sjell ulje temperaturash

Parashikimi i motit: Mesdita sjell ulje temperaturash

Sherr në Pogradec, i riu shkon i plagosur në spital, autori shoqërohet në polici

Sherr në Pogradec, i riu shkon i plagosur në spital, autori shoqërohet në polici

‘Ma mori Zoti, ishim dorë për dorë, pse e mori atë e s’më mori mua!’ Flet babai i Jonadës

‘Ma mori Zoti, ishim dorë për dorë, pse e mori atë e s’më mori mua!’ Flet babai i Jonadës

Vijojnë hetimet për tragjedinë/ Gjendet armë në skafin e komisarit që vrau 7-vjeçaren

Vijojnë hetimet për tragjedinë/ Gjendet armë në skafin e komisarit që vrau 7-vjeçaren

KQZ: Të drejtë vote çdo shqiptar që ka jetuar më shumë se 3 muaj pa ndërprerje jashtë vendit

KQZ: Të drejtë vote çdo shqiptar që ka jetuar më shumë se 3 muaj pa ndërprerje jashtë vendit

Tragjedia në Himarë, reagon Rama: S’ka fjalë ngushëlluese për dhimbjen! Fajtori të marrë ndëshkimin më ekstrem nga drejtësia

Tragjedia në Himarë, reagon Rama: S’ka fjalë ngushëlluese për dhimbjen! Fajtori të marrë ndëshkimin më ekstrem nga drejtësia

Kryeministri Rama, vlerson maksimalisht Bashkinë e Fierit dhe drejtuesin e saj, për “Punën titanike”të kryer ne transformimin e gjanicës por jo vetëm…

Kryeministri Rama, vlerson maksimalisht Bashkinë e Fierit dhe drejtuesin e saj, për “Punën titanike”të kryer ne transformimin e gjanicës por jo vetëm…

FIER/Vëllai në bashkëpunim me të motrën dhunon bashkëshorten

FIER/Vëllai në bashkëpunim me të motrën dhunon bashkëshorten

Kreu i SPAK dhe BKH-së vizitë në SHBA/ Takohen me DASH, FBI-në dhe DEA-n

Kreu i SPAK dhe BKH-së vizitë në SHBA/ Takohen me DASH, FBI-në dhe DEA-n

Shtohen rastet me covid ne pediatrine e Fierit, mjeket japin alarmin. Beni kujdes!

Shtohen rastet me covid ne pediatrine e Fierit, mjeket japin alarmin. Beni kujdes!

Për 30 sekonda bën leximin e pasaportës/ Teknologjia elektronike ‘E-Gates’, implementohet në Rinas

Për 30 sekonda bën leximin e pasaportës/ Teknologjia elektronike ‘E-Gates’, implementohet në Rinas

Kujdes!Këto janë 4 ushqimet vdekjeprurëse në kuzhinat tona

Kujdes!Këto janë 4 ushqimet vdekjeprurëse në kuzhinat tona

Vazhdon të përsëritet situata me zjarret,DVP Fier apelon/Digjen te tjera sipërfaqe toke me ullinj nga pakujdesia

Vazhdon të përsëritet situata me zjarret,DVP Fier apelon/Digjen te tjera sipërfaqe toke me ullinj nga pakujdesia

Në një ditë 16 zjarre, dëmet më të mëdha janë në Mirditë, Kurbin dhe Përrenjas

Në një ditë 16 zjarre, dëmet më të mëdha janë në Mirditë, Kurbin dhe Përrenjas

“Ilir Meta, bashkëpunëtor i sigurimit, doli i pastër nga verifikimi”, letra e Autoritetit të Dosjeve, Nikolla: Rast tronditës, Kuvendi duhet të reagojë

“Ilir Meta, bashkëpunëtor i sigurimit, doli i pastër nga verifikimi”, letra e Autoritetit të Dosjeve, Nikolla: Rast tronditës, Kuvendi duhet të reagojë

“Ramaforma do shpartallonte korrupsionin”, Meta: Qeveria është prej letre! Beteja e “Stalingradit” për të shpëtuar Shqipërinë ka filluar!

“Ramaforma do shpartallonte korrupsionin”, Meta: Qeveria është prej letre! Beteja e “Stalingradit” për të shpëtuar Shqipërinë ka filluar!

DW/ Tensione të rrezikshme mes Greqisë dhe Turqisë në Egje. Çfarë pritet të ndodhë?

DW/ Tensione të rrezikshme mes Greqisë dhe Turqisë në Egje. Çfarë pritet të ndodhë?

Ish-kryetari i bashkisë Kamëz, Xhelal Mziu paraqitet në SPAK 

Ish-kryetari i bashkisë Kamëz, Xhelal Mziu paraqitet në SPAK 

Makina përplaset me mjetin bujqesor ne Fier,plagoset 54 vjecari

Makina përplaset me mjetin bujqesor ne Fier,plagoset 54 vjecari

123