Sport Archives - TvKombi

Sport

Tronditet serish futbolli, futbollisti i kombëtares kolumbiane humb jetën gjatë stërvitje

Tronditet serish futbolli, futbollisti i kombëtares kolumbiane humb jetën gjatë stërvitje

Shaqiri në konferencë për shtyp: Zvicra di si të sillet ndaj skuadrave të mëdha, Brazili ka pika të dobëta

Shaqiri në konferencë për shtyp: Zvicra di si të sillet ndaj skuadrave të mëdha, Brazili ka pika të dobëta

Botërori/ Maroku mposht Belgjikën

Botërori/ Maroku mposht Belgjikën

Franca mposht Danimarkën, 2 golat e Mbappé i sigurojnë kualifikimin  

Franca mposht Danimarkën, 2 golat e Mbappé i sigurojnë kualifikimin  

Kristiano Ronaldo bën revolucion në historinë e futbollit, i vetmi që ka shënuar në 5 Kupa Bote

Kristiano Ronaldo bën revolucion në historinë e futbollit, i vetmi që ka shënuar në 5 Kupa Bote

Kryeson trajneri i Gjermanisë:Ja trajnerët më të paguar të Kupës së Botës në Katar

Kryeson trajneri i Gjermanisë:Ja trajnerët më të paguar të Kupës së Botës në Katar

Qatar 2022 nis me surpriza/Pas Argjentinës, humb dhe Gjermania ndaj Japonisë.

Qatar 2022 nis me surpriza/Pas Argjentinës, humb dhe Gjermania ndaj Japonisë.

Arabia Saudite turpëron Messin, “tërbohet” rrjeti me meme, pas humbjes së Argjentinës.

Arabia Saudite turpëron Messin, “tërbohet” rrjeti me meme, pas humbjes së Argjentinës.

Akuzohet për përdhunim, ja kur do dalë para gjykatës lojtari i Manchester United

Akuzohet për përdhunim, ja kur do dalë para gjykatës lojtari i Manchester United

Futbollisti 27-vjeçar i jep fund jetës, hidhet nga kati i 8 i pallatit

Futbollisti 27-vjeçar i jep fund jetës, hidhet nga kati i 8 i pallatit

Botërori, nga Messi te Thiago Silva e Ronaldo: të gjithë kapitenët e ekipeve kombëtare

Botërori, nga Messi te Thiago Silva e Ronaldo: të gjithë kapitenët e ekipeve kombëtare

Përfundon ndeshja/ Shqipëria fiton 2-0 ndaj Armenisë

Përfundon ndeshja/ Shqipëria fiton 2-0 ndaj Armenisë

Kombëtarja rinis përgatitjet, largohen Broja, Uzuni e Roshi

Kombëtarja rinis përgatitjet, largohen Broja, Uzuni e Roshi

Portieri shqiptar firmos me klubin e njohur italian

Portieri shqiptar firmos me klubin e njohur italian

E bujshme nga Italia: Di Biagio,shumë pranë marrëveshjes për tu bër trajner i ri i kombëtares shqiptare.

E bujshme nga Italia: Di Biagio,shumë pranë marrëveshjes për tu bër trajner i ri i kombëtares shqiptare.

Kampionati i JR.NBA mbërrin në Shqipëri/Qyteti i Fierit prezantohet me dy ekipe.

Kampionati i JR.NBA mbërrin në Shqipëri/Qyteti i Fierit prezantohet me dy ekipe.

Luiza Gega thyen tjetër rekord kombëtar, kryeson garën për femra për kategorinë Gjysmë-Maratonë.

Luiza Gega thyen tjetër rekord kombëtar, kryeson garën për femra për kategorinë Gjysmë-Maratonë.

Lajm i mirë/Xhudistja kosovare Nora Gjakova,kalon në finalen e Abu Dhabi

Lajm i mirë/Xhudistja kosovare Nora Gjakova,kalon në finalen e Abu Dhabi

Akuzohet për tentativë përdhunimi, futbollisti i Manchester United lihet në paraburgim

Akuzohet për tentativë përdhunimi, futbollisti i Manchester United lihet në paraburgim

Fenomeni Ronaldo: Brazili ndër favoritët në Botëror, Zidane një mik

Fenomeni Ronaldo: Brazili ndër favoritët në Botëror, Zidane një mik

Fati “buzëqesh” në short, Shqipëria dhe Kosova njohin kundërshtarët e “Euro 2024”

Fati “buzëqesh” në short, Shqipëria dhe Kosova njohin kundërshtarët e “Euro 2024”

Shkroi historinë me Apoloninë në Champions, trajneri Borova: Krenar për këta djem të talentuar

Shkroi historinë me Apoloninë në Champions, trajneri Borova: Krenar për këta djem të talentuar

HISTORIKE! Të rinjtë e Apolonisë mposhtin Astanën, fierakët vijojnë rrugëtimin në Champions League.

HISTORIKE! Të rinjtë e Apolonisë mposhtin Astanën, fierakët vijojnë rrugëtimin në Champions League.

 lojtarët kuqezinj zhgënjejnë, vërshëllehen nga tifozët pas barazimit me Islandën

 lojtarët kuqezinj zhgënjejnë, vërshëllehen nga tifozët pas barazimit me Islandën

Katar 2022/ Njeriu që parashikoi fituesit e dy botërorëve të fundit jep verdiktin mbi fituesin e Kupës së Botës

Katar 2022/ Njeriu që parashikoi fituesit e dy botërorëve të fundit jep verdiktin mbi fituesin e Kupës së Botës

Shqipëri-Itali,përballje miqësore në ‘Arena Kombëtare’

Shqipëri-Itali,përballje miqësore në ‘Arena Kombëtare’

Reali fiton derbin me Atletikon e Madridit dhe del në krye

Reali fiton derbin me Atletikon e Madridit dhe del në krye

Lionel Messi thyen rekordin e CR7 në Ligën e Kampionëve me golin e fundit

Lionel Messi thyen rekordin e CR7 në Ligën e Kampionëve me golin e fundit

Përlot Florian Marku. I thash mamit: Tani s’do të punosh më sa të kesh djalin gjallë. Shumë nuk besuan tek unë…

Përlot Florian Marku. I thash mamit: Tani s’do të punosh më sa të kesh djalin gjallë. Shumë nuk besuan tek unë…

SHORTI I CHAMPIONS LEAGUE/ Inter në grupin e “ferrit”, Lewandowski kundër Bayern, Real Madrid me fat

SHORTI I CHAMPIONS LEAGUE/ Inter në grupin e “ferrit”, Lewandowski kundër Bayern, Real Madrid me fat

Rama i dorëzon Luiza Gegës Yllin për Mirënjohje/Me zërin që i dridhej dhe e veshur kuq e zi, Luiza Gega: Doja t’i tregoja Europës që edhe pse vend i vogël ne mundemi!

Rama i dorëzon Luiza Gegës Yllin për Mirënjohje/Me zërin që i dridhej dhe e veshur kuq e zi, Luiza Gega: Doja t’i tregoja Europës që edhe pse vend i vogël ne mundemi!

Luiza Gegën e presin me ceremoni nga dy ministret: Sot, më krenare se kurrë për ngjyrat kuqezi

Luiza Gegën e presin me ceremoni nga dy ministret: Sot, më krenare se kurrë për ngjyrat kuqezi

Pas Luiza Gegës, një tjetër shqiptare shpallet kampione Europe, por me flamur tjetër

Pas Luiza Gegës, një tjetër shqiptare shpallet kampione Europe, por me flamur tjetër

Luiza Gega Kampione e Europës. Thyen rekordin kontinental

Luiza Gega Kampione e Europës. Thyen rekordin kontinental

Kampionia shqiptare e Evropës rezulton me doping, peshëngritësja drejt pezullimit

Kampionia shqiptare e Evropës rezulton me doping, peshëngritësja drejt pezullimit

Bylis me trajner të ri,Arian Bellai prezantohet te ballshiotët: Faleminderit për mundësinë

Bylis me trajner të ri,Arian Bellai prezantohet te ballshiotët: Faleminderit për mundësinë

Kupa e Botës ndryshon datën e nisjes dhe ndeshjen e parë

Kupa e Botës ndryshon datën e nisjes dhe ndeshjen e parë

Reali fiton Superkupën e Europës

Reali fiton Superkupën e Europës

Balotelli rikthehet te klubi italian, detaji i dyshimtë në “Twitter” e Marios.

Balotelli rikthehet te klubi italian, detaji i dyshimtë në “Twitter” e Marios.

‘Më rrëqethet mishi’, Florian Marku ‘zbarkon’ në Air Albania: Më 25 gusht natë e paharrueshme 

‘Më rrëqethet mishi’, Florian Marku ‘zbarkon’ në Air Albania: Më 25 gusht natë e paharrueshme 

Rriten tensionet te Lazio. Presidenti konfrontohet me Igli Taren, shqiptari drejt dorëheqjes

Rriten tensionet te Lazio. Presidenti konfrontohet me Igli Taren, shqiptari drejt dorëheqjes

noimage

E rëndë/ Arbitri dhunohet nga lojtarët dhe tifozët dhe humb jetën

123