Showbiz/Lifestyle Archives - TvKombi

Showbiz/Lifestyle

Dua Lipa koncert madhështor në sheshin “Skënderbej”, uron shqiptarët për 110-vjetorin e Shqipërisë

Dua Lipa koncert madhështor në sheshin “Skënderbej”, uron shqiptarët për 110-vjetorin e Shqipërisë

Dhënia e shtetësisë shqiptare për këngëtaren Dua Lipa, bën jehonë edhe në mediat ndërkombëtare,Këngëtarja: Gëzim i papërshkrueshëm

Dhënia e shtetësisë shqiptare për këngëtaren Dua Lipa, bën jehonë edhe në mediat ndërkombëtare,Këngëtarja: Gëzim i papërshkrueshëm

Del para gjykatës këngëtari Sinan Vllasaliu,ja cilat janë akuzat që rëndojnë ndaj tij!?

Del para gjykatës këngëtari Sinan Vllasaliu,ja cilat janë akuzat që rëndojnë ndaj tij!?

Artistja më e nominuar për çmimet Grammy në histori

Artistja më e nominuar për çmimet Grammy në histori

Dua Lipa koncert festiv në Tiranë më 28 nëntor

Dua Lipa koncert festiv në Tiranë më 28 nëntor

Dasma përrallore e vajzës së Donald Trump, i ftuar dhe politikani i njohur shqiptar

Dasma përrallore e vajzës së Donald Trump, i ftuar dhe politikani i njohur shqiptar

Dalin fotot/ Baba i dy fëmijëve, Beniada në një lidhje dashurie me vëllain e Arbër Hajdarit

Dalin fotot/ Baba i dy fëmijëve, Beniada në një lidhje dashurie me vëllain e Arbër Hajdarit

‘Një jetë që nuk të thërras’, Flori Mumajesi bëhet nostalgjik, ndan foton e rrallë me të atin

‘Një jetë që nuk të thërras’, Flori Mumajesi bëhet nostalgjik, ndan foton e rrallë me të atin

Elsa Lila flet plot dhimbje: Faleminderit nga zemra për mbështetjen dhe dashurinë

Elsa Lila flet plot dhimbje: Faleminderit nga zemra për mbështetjen dhe dashurinë

E trishtë/Cormac Roth, djali i aktorit anglez, Tim Roth humb jetën në moshën 25-vjeçare

E trishtë/Cormac Roth, djali i aktorit anglez, Tim Roth humb jetën në moshën 25-vjeçare

Ndahet nga jeta aktori i teatrit ‘Migjeni’ Enver Hyseni

Ndahet nga jeta aktori i teatrit ‘Migjeni’ Enver Hyseni

Wanda deklaron divorcin,zbulon tradhtinë e Icardit me China Suarez! Ç’ndodhi në hotelin në Paris?

Wanda deklaron divorcin,zbulon tradhtinë e Icardit me China Suarez! Ç’ndodhi në hotelin në Paris?

Logo e Shakirës në fanellën e Barcelonës, si do të jetë reagimi i Gerard Pique

Logo e Shakirës në fanellën e Barcelonës, si do të jetë reagimi i Gerard Pique

“Rikthehet” Elsa Lila, këngëtarja rishfaqet e magjishme në pozat e reja, fotografi i njohur publikon fotot

“Rikthehet” Elsa Lila, këngëtarja rishfaqet e magjishme në pozat e reja, fotografi i njohur publikon fotot

Po performonte “live” në Paris, këngëtari humb jetën në skenë

Po performonte “live” në Paris, këngëtari humb jetën në skenë

Aktorja e njohur shtatzënë në moshën 48-vjeçare: Do të bëhem me binjakë

Aktorja e njohur shtatzënë në moshën 48-vjeçare: Do të bëhem me binjakë

Kim Kardashian paditet për mashtrim 40 milionë dollarësh

Kim Kardashian paditet për mashtrim 40 milionë dollarësh

Një pjesë e madhe e zemrës sime u thye’; Georgina zbulon si e përjetoi vdekjen tragjike të binjakut të vogël

Një pjesë e madhe e zemrës sime u thye’; Georgina zbulon si e përjetoi vdekjen tragjike të binjakut të vogël

Dalin pamjet! Me vello dhe në krahë të partnerit, Armina Mevlani shkëlqen me fustanin e nusërisë

Dalin pamjet! Me vello dhe në krahë të partnerit, Armina Mevlani shkëlqen me fustanin e nusërisë

Komedia”Shtëpiake të dëshpëruara” rikthen publikun fierak në teatrin “Bylis”

Komedia”Shtëpiake të dëshpëruara” rikthen publikun fierak në teatrin “Bylis”

Moderatori shqiptar: U diagnostikova. Zemra më doli mirë, por kam diçka tjetër?

Moderatori shqiptar: U diagnostikova. Zemra më doli mirë, por kam diçka tjetër?

Ndahet nga jeta në moshën 96-vjeçare aktorja e njohur Irene Papas

Ndahet nga jeta në moshën 96-vjeçare aktorja e njohur Irene Papas

Angelina Jolie padit sërish Brad Pitt, tani i kërkon 250 milionë euro dëmshpërblim

Angelina Jolie padit sërish Brad Pitt, tani i kërkon 250 milionë euro dëmshpërblim

Rita Ora elektrizon Tiranën! Koncerti mbledh qindra të rinj në sheshin “Skënderbej”.

Rita Ora elektrizon Tiranën! Koncerti mbledh qindra të rinj në sheshin “Skënderbej”.

Reperi kanadez vritet me thikë pasi publikoi diss-in’ ndaj kolegut. Një javë më parë festoi ditëlindjen e djalit

Reperi kanadez vritet me thikë pasi publikoi diss-in’ ndaj kolegut. Një javë më parë festoi ditëlindjen e djalit

Balerini i njohur Kledi Kadiu kryetar jurie në “Dancing With The Stars”: Jam shumë i emocionuar

Balerini i njohur Kledi Kadiu kryetar jurie në “Dancing With The Stars”: Jam shumë i emocionuar

“Në Shqipëri nuk ikin dritat çdo 3 orë”, këngëtarja nga Kosova kërkon të zhvendoset: Kam pasaportë

“Në Shqipëri nuk ikin dritat çdo 3 orë”, këngëtarja nga Kosova kërkon të zhvendoset: Kam pasaportë

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të tretë.Zbulon emrin e veçantë të vogëlushes

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të tretë.Zbulon emrin e veçantë të vogëlushes

Rikthehet pas shumë vitesh larg skenës Britney Spears, publikon duetin me Elton John

Rikthehet pas shumë vitesh larg skenës Britney Spears, publikon duetin me Elton John

“Më ike ditën që më linde”, Flori Mumajesi kujton të ëmën e ndjerë me një foto të rrallë

“Më ike ditën që më linde”, Flori Mumajesi kujton të ëmën e ndjerë me një foto të rrallë

Dojna Mema sjell në jetë djalin e saj Nolan!

Dojna Mema sjell në jetë djalin e saj Nolan!

“Isha vetë sponsori gjeneral”/ Noizy zbulon shumën marramendëse që shpenzoi për koncertin ‘Alpha show’

“Isha vetë sponsori gjeneral”/ Noizy zbulon shumën marramendëse që shpenzoi për koncertin ‘Alpha show’

Einxhel Shkira dhe Dj Dagze, do të bëhen prindër për herë të parë

Einxhel Shkira dhe Dj Dagze, do të bëhen prindër për herë të parë

Nga frika se do ta vrisnin te aksidenti tragjik që i mori jetën, ish-truproja i Princeshës Diana rrëfen gjithçka: Ja letra që kam marrë 25 vjet më parë nga ajo

Nga frika se do ta vrisnin te aksidenti tragjik që i mori jetën, ish-truproja i Princeshës Diana rrëfen gjithçka: Ja letra që kam marrë 25 vjet më parë nga ajo

Shakira, sërish në betejë ligjore me Gerard Pique

Shakira, sërish në betejë ligjore me Gerard Pique

Nis koncerti i Noizy-t në Tiranë/Shiten mbi 18 mijë bileta, marrin pjesë disa artistë

Nis koncerti i Noizy-t në Tiranë/Shiten mbi 18 mijë bileta, marrin pjesë disa artistë

Histori frymëzuese/Futbollisti i njohur ndërpret karrierën për t’i dhuruar mëlçinë nënës së tij

Histori frymëzuese/Futbollisti i njohur ndërpret karrierën për t’i dhuruar mëlçinë nënës së tij

Eni Vasili shijon pushimet, moderatorja publikon foton e ëmbël me binjaket

Eni Vasili shijon pushimet, moderatorja publikon foton e ëmbël me binjaket

Sherr në “Sunny Hill”/ Babai i Dua Lipës urdhëron arrestimin e këngëtarit

Sherr në “Sunny Hill”/ Babai i Dua Lipës urdhëron arrestimin e këngëtarit

Fansat hakmerren ndaj Gerard Pique! Një stadium i tërë shpërthen ndaj tij me fishkëllima dhe duke thirrur emrin e Shakirës

Fansat hakmerren ndaj Gerard Pique! Një stadium i tërë shpërthen ndaj tij me fishkëllima dhe duke thirrur emrin e Shakirës

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck martohen në Las Vegas

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck martohen në Las Vegas

 Modelja Irina Shayk kritikohet pasi u akuzua se po mbështet luftën e Vladimir Putin duke përdorur simbolin e tij ‘Z’ në Instagram.

 Modelja Irina Shayk kritikohet pasi u akuzua se po mbështet luftën e Vladimir Putin duke përdorur simbolin e tij ‘Z’ në Instagram.

12