Rajoni Archives - TvKombi

Rajoni

Taksa e biznesit ulet, Greqia rrit pagat minimale nga 1 janari, sa do të shkojnë

Taksa e biznesit ulet, Greqia rrit pagat minimale nga 1 janari, sa do të shkojnë

Tetova do prodhojë makina elektrike

Tetova do prodhojë makina elektrike

Lëkundje të forta tërmeti në Greqi, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Greqi, ja ku ishte epiqendra

Abuzojë dhe përdhunojë turisten minorene, 25-vjeçari shqiptar tenton të korruptojë policët “me kafe”, por përfundon pas hekurave  

Abuzojë dhe përdhunojë turisten minorene, 25-vjeçari shqiptar tenton të korruptojë policët “me kafe”, por përfundon pas hekurave  

Masakra me 10 të vrarë në Malin e Zi, qeveria shpall 3 ditë zie

Masakra me 10 të vrarë në Malin e Zi, qeveria shpall 3 ditë zie

Dalin pamjet e para nga vendi i krimit në Malin e Zi ku një i ri vrau 10 persona, mes tyre edhe një polic.

Dalin pamjet e para nga vendi i krimit në Malin e Zi ku një i ri vrau 10 persona, mes tyre edhe një polic.

Greqi/Del për gjueti, qëllon gabimisht komshiun

Greqi/Del për gjueti, qëllon gabimisht komshiun

Vuçiç: Prishtina dëshiron të sulmojë veriun e Kosovës, po përgatisin likuidimin e serbëve

Vuçiç: Prishtina dëshiron të sulmojë veriun e Kosovës, po përgatisin likuidimin e serbëve

Takimi pas tensioneve në Veri, çfarë pritet nga ballafaqimi Kurti-Vuçiç në Bruksel

Takimi pas tensioneve në Veri, çfarë pritet nga ballafaqimi Kurti-Vuçiç në Bruksel

Drama e 17-vjeçares që u vra nga i dashuri në Greqi, më herët ishte përdhunuar nga dy shqiptarë

Drama e 17-vjeçares që u vra nga i dashuri në Greqi, më herët ishte përdhunuar nga dy shqiptarë

E rëndë në Greqi/ Emigranti tenton të grabisë një banesë, merret zvarrë nga një makinë teksa tentonte të largohej me nxitim

E rëndë në Greqi/ Emigranti tenton të grabisë një banesë, merret zvarrë nga një makinë teksa tentonte të largohej me nxitim

Stoltenberg: NATO gati të ndërhyjë në Kosovë nëse rrezikohet stabiliteti

Stoltenberg: NATO gati të ndërhyjë në Kosovë nëse rrezikohet stabiliteti

Shoqëria civile serbe bën thirrje për zgjidhje paqësore të krizës në veri

Shoqëria civile serbe bën thirrje për zgjidhje paqësore të krizës në veri

Babai i vrau nënën në Greqi, flet djali: Ime më bënte dy punë, babi na harxhonte të gjithë lekët

Babai i vrau nënën në Greqi, flet djali: Ime më bënte dy punë, babi na harxhonte të gjithë lekët

U masakrua nga burri me thikë në Greqi, kjo është gruaja shqiptare, funerali do të bëhet në Shqipëri

U masakrua nga burri me thikë në Greqi, kjo është gruaja shqiptare, funerali do të bëhet në Shqipëri

Babai i masakroi nënën me thikën e kuzhinës, rrëqeth djali: E kemi fajin ne që nuk e mbrojtëm, ishte mamaja perfekte!

Babai i masakroi nënën me thikën e kuzhinës, rrëqeth djali: E kemi fajin ne që nuk e mbrojtëm, ishte mamaja perfekte!

Del fotoja, ky është emigranti shqiptar që masakrojë me thikë gruan në Greqi, nga xhelozia

Del fotoja, ky është emigranti shqiptar që masakrojë me thikë gruan në Greqi, nga xhelozia

Pasi vrau gruan nënën e tre fëmijëve, autri shkoi në punë sikur s’kishte ndodhur asgjë, arrestohet 51-vjeçari shqiptar në Greqi

Pasi vrau gruan nënën e tre fëmijëve, autri shkoi në punë sikur s’kishte ndodhur asgjë, arrestohet 51-vjeçari shqiptar në Greqi

E Rëndë/Ndërron jetë çifti shqiptar në Greqi, makina i përplasi në sy të fëmijëve

E Rëndë/Ndërron jetë çifti shqiptar në Greqi, makina i përplasi në sy të fëmijëve

Kosovë/Vazhdon bllokimi i rrugëve në veri me barrikada nga serbët lokalë, Hoti: Situata është e qetë

Kosovë/Vazhdon bllokimi i rrugëve në veri me barrikada nga serbët lokalë, Hoti: Situata është e qetë

Situata në Veri të Kosovës, Presidentja e Kryeministri në takim urgjent me ambasadorin e SHBA

Situata në Veri të Kosovës, Presidentja e Kryeministri në takim urgjent me ambasadorin e SHBA

Tensionet në veri të Kosovës, Policia del me njoftimin e rëndësishëm. Mbyllen dy pika kufitare

Tensionet në veri të Kosovës, Policia del me njoftimin e rëndësishëm. Mbyllen dy pika kufitare

Lia e majmunit i afrohet Shqipërisë, konfirmohet rasti i parë në Mal të Zi

Lia e majmunit i afrohet Shqipërisë, konfirmohet rasti i parë në Mal të Zi

Krim në një familje në Greqi. Burri masakron me thikë gruan pasi i kërkoi divorcin

Krim në një familje në Greqi. Burri masakron me thikë gruan pasi i kërkoi divorcin

Lëkundje tërmeti në Kosovë,Serbi dhe Maqedoninë e Veriut

Lëkundje tërmeti në Kosovë,Serbi dhe Maqedoninë e Veriut

Dështon plani i 30-vjeçarit shqiptar, policia greke i gjen 5 kg drogë në çantën e shpinës

Dështon plani i 30-vjeçarit shqiptar, policia greke i gjen 5 kg drogë në çantën e shpinës

E frikshme në Prishtinë, 15 qenë endacakë sulmojnë mjeken, përfundon në spital

E frikshme në Prishtinë, 15 qenë endacakë sulmojnë mjeken, përfundon në spital

Shqiptari i vjedh 240 litra karburant pronarit grek

Shqiptari i vjedh 240 litra karburant pronarit grek

Vrau bashkëshorten 20-vjeçare në sy të fëmijës, piloti grek i kalon të gjithë pasurinë vajzës!

Vrau bashkëshorten 20-vjeçare në sy të fëmijës, piloti grek i kalon të gjithë pasurinë vajzës!

Greqia ‘pushtohet’ nga flakët, digjen shtëpi dhe makina

Greqia ‘pushtohet’ nga flakët, digjen shtëpi dhe makina

Trajtim çnjerëzor për emigrantët. Të shtrirë dhe të gjunjëzuar, pamjet e ministrit serb shkaktojnë reagime të ashpra

Trajtim çnjerëzor për emigrantët. Të shtrirë dhe të gjunjëzuar, pamjet e ministrit serb shkaktojnë reagime të ashpra

Humbi mbështetjen në Parlament, reagon kryeministri i Malit te Zi: Nuk jap dorëheqje!

Humbi mbështetjen në Parlament, reagon kryeministri i Malit te Zi: Nuk jap dorëheqje!

Infektohet me linë e majmunit shqiptari në Greqi

Infektohet me linë e majmunit shqiptari në Greqi

Athina po “digjet”! Banorët braktisin shtëpitë, evakuohen nga spitali 36 fëmijë

Athina po “digjet”! Banorët braktisin shtëpitë, evakuohen nga spitali 36 fëmijë

Iu dogj shtëpia tre herë nga zjarri, i moshuari i jep fund jetës

Iu dogj shtëpia tre herë nga zjarri, i moshuari i jep fund jetës

‘Kosova feston arritjet tuaja’! Kurti uron Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut për celjen e negociatave

‘Kosova feston arritjet tuaja’! Kurti uron Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut për celjen e negociatave

E rëndë në Greqi, humb jetën në një aksident rrugor 23-vjeçari shqiptar

E rëndë në Greqi, humb jetën në një aksident rrugor 23-vjeçari shqiptar

Avioni me municione dhe armë, që u rrëzua në Greqi reagon Serbia, ministri zbulon llojin e armëve që po transportonte

Avioni me municione dhe armë, që u rrëzua në Greqi reagon Serbia, ministri zbulon llojin e armëve që po transportonte

Shteti helen zgjohet me lëkundje tërmeti, Dy tërmete godasin Greqinë. Njëri afër Shqipërisë

Shteti helen zgjohet me lëkundje tërmeti, Dy tërmete godasin Greqinë. Njëri afër Shqipërisë

Ishte nisur nga Serbia, çfarë ka mbetur pas rrëzimit të avionit në Greqi, ajri toksik detyron banorët të mbajnë maska, izolohet zona

Ishte nisur nga Serbia, çfarë ka mbetur pas rrëzimit të avionit në Greqi, ajri toksik detyron banorët të mbajnë maska, izolohet zona

Alarmohet Greqia/ Avioni ushtarak serb që u rrëzua mbante 12 tonë lëndë të rrezikshme plasëse

Alarmohet Greqia/ Avioni ushtarak serb që u rrëzua mbante 12 tonë lëndë të rrezikshme plasëse

Rrëzohet avioni serb i mallrave në Greqi.Alarm zjarri në Kavalla, dëgjohen shpërthime

Rrëzohet avioni serb i mallrave në Greqi.Alarm zjarri në Kavalla, dëgjohen shpërthime

12