Politik Archives - TvKombi

Lajme/Politik

Zbulohen 7 kandidatët e grupit të Alibeajt për zgjedhjet vendore

Zbulohen 7 kandidatët e grupit të Alibeajt për zgjedhjet vendore

Primaret në Përmet/ Tërhiqet nga gara një prej kandidatëve

Primaret në Përmet/ Tërhiqet nga gara një prej kandidatëve

Kandidatët e Alibeajt në zgjedhjet lokale, Berisha: Çdo emër që del është i Edi Ramës

Kandidatët e Alibeajt në zgjedhjet lokale, Berisha: Çdo emër që del është i Edi Ramës

Mediu “braktis” Berishën, nuk do të marrë pjesë në protestën e 6 dhjetorit

Mediu “braktis” Berishën, nuk do të marrë pjesë në protestën e 6 dhjetorit

Primaret në Tiranë/ PD nis prezantimin e kandidatëve, mbahet një minutë heshtje për Sokol Olldashin

Primaret në Tiranë/ PD nis prezantimin e kandidatëve, mbahet një minutë heshtje për Sokol Olldashin

Primaret e PD-së në Tiranë/ 7 kandidatët nisin fushatën brenda partisë

Primaret e PD-së në Tiranë/ 7 kandidatët nisin fushatën brenda partisë

Berisha njofton tjetër protestë më 6 dhjetor, Balla: Protestë kundër BE! Tradhtar që i shërben lojës së Putin

Berisha njofton tjetër protestë më 6 dhjetor, Balla: Protestë kundër BE! Tradhtar që i shërben lojës së Putin

“Parazitë në opozitë s‘pranojmë”, Alibeaj me tone të larta kundër grupit të Berishës: Nuk përfaqësoj askënd!

“Parazitë në opozitë s‘pranojmë”, Alibeaj me tone të larta kundër grupit të Berishës: Nuk përfaqësoj askënd!

Mblidhet Kryesia në PD, Berisha: Mbi 200 personalitete e politikanë kanë aplikuar për primaret

Mblidhet Kryesia në PD, Berisha: Mbi 200 personalitete e politikanë kanë aplikuar për primaret

Primaret e “Rithemelimit” të PD-së, në garën për kryebashkiak të Tiranës hyn edhe aktori, Julian Deda

Primaret e “Rithemelimit” të PD-së, në garën për kryebashkiak të Tiranës hyn edhe aktori, Julian Deda

Primaret/ Luçiano Boçi në garë për bashkinë Elbasan

Primaret/ Luçiano Boçi në garë për bashkinë Elbasan

Berisha mbledh kandidatët e primareve të Tiranës

Berisha mbledh kandidatët e primareve të Tiranës

Rama mbledh kryesinë e Partisë Socialiste

Rama mbledh kryesinë e Partisë Socialiste

Debate në Kuvend për Portin e Durrësit, Alibeaj: Aferë ekonomike! Rama: Të pafytyrë, morët para ruse për të rrëzuar qeverinë

Debate në Kuvend për Portin e Durrësit, Alibeaj: Aferë ekonomike! Rama: Të pafytyrë, morët para ruse për të rrëzuar qeverinë

Alibeaj: Së shpejti nxjerrim kandidatët për zgjedhjet lokale!

Alibeaj: Së shpejti nxjerrim kandidatët për zgjedhjet lokale!

Primaret e PD për Bashkinë e Fierit, Artur Mahmutaj shpall kandidaturën

Primaret e PD për Bashkinë e Fierit, Artur Mahmutaj shpall kandidaturën

PD sërish e ndarë, Bardhi mbledh sot deputetët, çfarë do të diskutohet

PD sërish e ndarë, Bardhi mbledh sot deputetët, çfarë do të diskutohet

“Tërë qeveritë e rajonit kanë avion privat, përjashto Shqipërinë dhe Kosovën”, udhëtimet me charter, reagon Rama: Të qeshësh apo të qash, vetëm këtu bën vaki që të dyndin me shpifje

“Tërë qeveritë e rajonit kanë avion privat, përjashto Shqipërinë dhe Kosovën”, udhëtimet me charter, reagon Rama: Të qeshësh apo të qash, vetëm këtu bën vaki që të dyndin me shpifje

Zbardhet e gjithë marrëveshja/ 6 pikat që firmosën Berisha e Meta

Zbardhet e gjithë marrëveshja/ 6 pikat që firmosën Berisha e Meta

Berisha nënshkruan me Metën marrëveshjen për Lokalet e 14 majit

Berisha nënshkruan me Metën marrëveshjen për Lokalet e 14 majit

Kryeministri Edi Rama, ka përgëzuar punët dhe arritjet e bashkisë së Fierit e drejtuar nga kryebashkiaku Armando Subashi, dhe ka garantuar vazhdimin e tyre pavarësisht situatës ekonomike globale.

Kryeministri Edi Rama, ka përgëzuar punët dhe arritjet e bashkisë së Fierit e drejtuar nga kryebashkiaku Armando Subashi, dhe ka garantuar vazhdimin e tyre pavarësisht situatës ekonomike globale.

Zgjedhjet/Berisha mbledh kryetarët e degëve: Të rikthejmë besimin te vota

Zgjedhjet/Berisha mbledh kryetarët e degëve: Të rikthejmë besimin te vota

Berisha mbledh grupin në selinë e PD, i bashkohet edhe një tjetër deputet

Berisha mbledh grupin në selinë e PD, i bashkohet edhe një tjetër deputet

Mbledhja e Grupit Parlamentar, Alibeaj: Opozita ka nevojë për kandidat të përbashkët, për ti dhën fund regjimit të Ramës

Mbledhja e Grupit Parlamentar, Alibeaj: Opozita ka nevojë për kandidat të përbashkët, për ti dhën fund regjimit të Ramës

 Julian Deda: Jam i gatshëm të kandidoj përballë Erion Veliajt: Në dorë e kanë demokratët

 Julian Deda: Jam i gatshëm të kandidoj përballë Erion Veliajt: Në dorë e kanë demokratët

Ndarja e re territoriale/ Balla: Gjithmonë ka vend për negociata

Ndarja e re territoriale/ Balla: Gjithmonë ka vend për negociata

Rama në Kongresin e Partive Socialiste Evropiane në Berlin, ja për çfarë do diskutohet.

Rama në Kongresin e Partive Socialiste Evropiane në Berlin, ja për çfarë do diskutohet.

Non grata nga Britania, Berisha: Akt korruptiv i Ambasadorit, i jam drejtuar gjykatës

Non grata nga Britania, Berisha: Akt korruptiv i Ambasadorit, i jam drejtuar gjykatës

Përfaqësues të KiE munguan në darkë, Rama: Fjalimi u ra si rrufe në qiell të hapur.

Përfaqësues të KiE munguan në darkë, Rama: Fjalimi u ra si rrufe në qiell të hapur.

Fjalimi i Ramës në Asamblenë e KiE, Kurti: Nuk e kam dëgjuar

Fjalimi i Ramës në Asamblenë e KiE, Kurti: Nuk e kam dëgjuar

Thirrja për bashkëpunim, PD e Alibeajt i përgjigjet Berishës.

Thirrja për bashkëpunim, PD e Alibeajt i përgjigjet Berishës.

Zgjedhjet vendore, Korreshi: Nuk marr pjesë në proceset e PD nëse dalin sërish me dy kandidatë

Zgjedhjet vendore, Korreshi: Nuk marr pjesë në proceset e PD nëse dalin sërish me dy kandidatë

Dash Shehi: ‘Jam kundër Metës kandidat për Tiranën’!

Dash Shehi: ‘Jam kundër Metës kandidat për Tiranën’!

Zgjedhjet/ Berisha takon aleatët! PD: Do dalim me kandidatë të përbashkët

Zgjedhjet/ Berisha takon aleatët! PD: Do dalim me kandidatë të përbashkët

Reforma Territoriale/ Berisha-“grupit të Alibeajt”: Të bëjmë një draft së bashku

Reforma Territoriale/ Berisha-“grupit të Alibeajt”: Të bëjmë një draft së bashku

Zëvendësoi Ahmetajn, Klosin e prezanton Gjiknuri në Vlorë: PS ka dalë e suksesshme sepse është e bashkuar

Zëvendësoi Ahmetajn, Klosin e prezanton Gjiknuri në Vlorë: PS ka dalë e suksesshme sepse është e bashkuar

Rama takim nesër me kryebashkiakët. Nisin ‘ethet’ e emrave për ‘Lokalet 2023’

Rama takim nesër me kryebashkiakët. Nisin ‘ethet’ e emrave për ‘Lokalet 2023’

Vizita e Tom Doshit në kryeministri/ Rama: S’është detyra ime të kontrolloj kush hyn e del

Vizita e Tom Doshit në kryeministri/ Rama: S’është detyra ime të kontrolloj kush hyn e del

Rama mban fjalën në Asamblenë e OKB: Raporti i Dick Marty, dështim! Pranoni kërkesën për një raport të ri 

Rama mban fjalën në Asamblenë e OKB: Raporti i Dick Marty, dështim! Pranoni kërkesën për një raport të ri 

A do të jetë Veliaj kandidat për Bashkinë e Tiranës? Kjo është përgjigja e Ramës

A do të jetë Veliaj kandidat për Bashkinë e Tiranës? Kjo është përgjigja e Ramës

Spiropali-Dumës: Delirante, je triumf absolut i formës mbi përmbajtjen! Deputetët e opozitës përplasin duart në tavolina

Spiropali-Dumës: Delirante, je triumf absolut i formës mbi përmbajtjen! Deputetët e opozitës përplasin duart në tavolina

A do të kandidojë për kryetare bashkie? Grida Duma shuan zërat dhe zbulon të vërtetën.

A do të kandidojë për kryetare bashkie? Grida Duma shuan zërat dhe zbulon të vërtetën.

123