Kronike Archives - TV Kombi

Lajme/Kronike

Aksident në rrugën e Arbrit, lëndohen tre pasagjerë

Aksident në rrugën e Arbrit, lëndohen tre pasagjerë

Kalvari i trishtë i jetës së banakieres, nga jetime kur ishte fëmijë ,deri kur plumbat i morën jetën: ‘Na fal Mimoza që s’të mbrojtëm dot!’

Kalvari i trishtë i jetës së banakieres, nga jetime kur ishte fëmijë ,deri kur plumbat i morën jetën: ‘Na fal Mimoza që s’të mbrojtëm dot!’

Viktima punonjëse e lokalit, tre të plagosur në Don Bosco

Viktima punonjëse e lokalit, tre të plagosur në Don Bosco

“E frikshe”/Makina kthehet përmbys në mes të rrugës në Fier

“E frikshe”/Makina kthehet përmbys në mes të rrugës në Fier

Sherr në Tiranë, plagosen dy vëllezër

Sherr në Tiranë, plagosen dy vëllezër

Iu ndërpre jeta në lule të rinisë pas aksidentit tragjik, prindërit e 23-vjeçares jetonin jashtë shtetit, e reja kishte mbaruar për Gazetari

Iu ndërpre jeta në lule të rinisë pas aksidentit tragjik, prindërit e 23-vjeçares jetonin jashtë shtetit, e reja kishte mbaruar për Gazetari

Aksident i rëndë/ Makina bie te mbikalimi në autostradën Tiranë-Elbasan dhe bëhet copash në asfalt

Aksident i rëndë/ Makina bie te mbikalimi në autostradën Tiranë-Elbasan dhe bëhet copash në asfalt

E Rëndë në Patos/Digjet gjatë procesit të punës 40 vjeçari,humb jetën

E Rëndë në Patos/Digjet gjatë procesit të punës 40 vjeçari,humb jetën

Vrau bashkëshorten dhe vëllain në Gramsh dhe u arratis, policia vë në pranga autorin

Vrau bashkëshorten dhe vëllain në Gramsh dhe u arratis, policia vë në pranga autorin

Vrasja e 61-vjeçarit/ Karaj mohon krimin, bashkëpunëtori: U bë me porosi të Marjetës

Vrasja e 61-vjeçarit/ Karaj mohon krimin, bashkëpunëtori: U bë me porosi të Marjetës

E trishtë/Ky është 34-vjeçari që u gjet i vrarë në një kanal në Fushë Krujë

E trishtë/Ky është 34-vjeçari që u gjet i vrarë në një kanal në Fushë Krujë

Tiranë/Hidhet nga kati i gjashtë, ndërron jetë 35-vjeçari.

Tiranë/Hidhet nga kati i gjashtë, ndërron jetë 35-vjeçari.

Qëllohet me armë zjarri një person në Vlorë.

Qëllohet me armë zjarri një person në Vlorë.

Vrau babë e bir në Klos, vetëvritet autori i dyshuar Fiqiri Mjeshtri

Vrau babë e bir në Klos, vetëvritet autori i dyshuar Fiqiri Mjeshtri

Rëndohet bilanci i viktimave në Klos, ndërron jetë në spital dhe një nga të plagosurit

Rëndohet bilanci i viktimave në Klos, ndërron jetë në spital dhe një nga të plagosurit

E Rëndë në Shkodër/Ekzekutohet në mënyrë të frikshme një 19-vjeçar.

E Rëndë në Shkodër/Ekzekutohet në mënyrë të frikshme një 19-vjeçar.

Festa kthehet në tragjedi, shqiptari qëllon drejt bashkatdhetarëve në Itali, vret 23-vjeçarin, plagos një tjetër

Festa kthehet në tragjedi, shqiptari qëllon drejt bashkatdhetarëve në Itali, vret 23-vjeçarin, plagos një tjetër

Mallakastër/63-Vjeçari i jep fund jetës me fotoksinë

Mallakastër/63-Vjeçari i jep fund jetës me fotoksinë

E tishtë/ vritet me thikë 22-vjeçari në Podujevë

E tishtë/ vritet me thikë 22-vjeçari në Podujevë

Vrasja në Pogradec, familjarët tronditen kur marrin vesh lajmin: ‘Obobo ç’na gjeti’!

Vrasja në Pogradec, familjarët tronditen kur marrin vesh lajmin: ‘Obobo ç’na gjeti’!

Identifikohet autori i vrasjes me thikë dhe personi që ndërroi jetë

Identifikohet autori i vrasjes me thikë dhe personi që ndërroi jetë

Gjendet e pajetë në Ksamil një turiste hungareze

Gjendet e pajetë në Ksamil një turiste hungareze

noimage

 Fier/ Gjendet i vdekur ne banesen e tij 74 vjecari

Tronditet Mallakastra, djali vret babain

Tronditet Mallakastra, djali vret babain

Vetëvritet  në banesë 55-vjeçari nga Fieri

Vetëvritet në banesë 55-vjeçari nga Fieri

“E vrau aksidentalisht”, del fotoja e gruas që u qëllua me pistoletë nga burri në Mirditë.

“E vrau aksidentalisht”, del fotoja e gruas që u qëllua me pistoletë nga burri në Mirditë.

Zbardhen detaje nga sherri me 1 viktimë në Tiranë, 51-vjeçari e goditi fqinjin në qafë duke i shkaktuar hemorragji

Zbardhen detaje nga sherri me 1 viktimë në Tiranë, 51-vjeçari e goditi fqinjin në qafë duke i shkaktuar hemorragji

I bënë atentat një vit më parë, por sonte e ekzekutuan, kush është biznesmeni Ylli Brahimi, një nga të vrarët

I bënë atentat një vit më parë, por sonte e ekzekutuan, kush është biznesmeni Ylli Brahimi, një nga të vrarët

Vjehrri i dyshuar për vrasjen e shqiptarit në Belgjikë, arrestohet

Vjehrri i dyshuar për vrasjen e shqiptarit në Belgjikë, arrestohet

Pas zërave për largimin e tyre nga spitali Memorial i Fierit ka ardhur reagimi i mjekëve turq.

Pas zërave për largimin e tyre nga spitali Memorial i Fierit ka ardhur reagimi i mjekëve turq.