Ballina Vendi “BMW” DEL NGA RRUGA, PLAGOSEN 3 TE RINJTE NE LEVAN

“BMW” DEL NGA RRUGA, PLAGOSEN 3 TE RINJTE NE LEVAN

2

Nje aksident me pasoje plagosjen e disa te rinjve ka ndodhur ne aksin rrugor Levan-Tepelene.  Ngjarja eshte shenuar ne vendin e quajtur “Kryqezimi i Corrushit”, teksa nje mjeti tip “BMW” ka humbur kontrollin dhe ka dale nga rruga. Sipas policise, te plagosur kane mbetur tre te rinj te moshave 18, 29 dhe 22 vjeç. 

https://youtu.be/uh-RqjLR4O8