Ballina Lifestyle & Showbiz Beatrix Ramosaj shperthen me lot, ne videon e pare te bere pas...

Beatrix Ramosaj shperthen me lot, ne videon e pare te bere pas daljes nga Big Brother Vip…Ka nje mesazh per ata qe e kane bullizuar madje dhe kercenuar!

1

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë, pas daljes nga Big Brother Vip, për situatën që u krijua mes saj dhe dyshës Bora-Donald.

Me anë të një postimi në TikTok, këngëtarja ka thënë se që nga momenti që ka dalë nga BBV, me emrin e saj është abuzuar pa fund dhe se presioni që ajo ndodhet është i madh.

Trixa u ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve që të ndërgjegjësohen në fjalët që thonë, si dhe po ashtu u ka kërkuar portaleve që të mos shkruajnë lajme të rreme, se ndryshe do të përballen me ligjin.

“Dua t’u drejtohem sot të gjithë njerëzve që më ndjekin dhe atyre që s’më ndjekin. Jam pjesë e kësaj industrie që nga mosha 15-vjeçare. Daljet e mia publike kanë qenë shumë të limituara. Asnjëherë nuk kam qenë pjesë e skandaleve, asnjëherë nuk jam përfshirë në debate, nuk kam dhënë shumë intervista. Mirëpo, tre muajit e fundit ose edhe më shumë është abuzuar pafund me emrin tim. Jam mallkuar unë, familja ime, gjithë ata që më kanë mbështetur.

Kisha vendosur të heshtë dhe mendoja si do e përballoja gjithë këtë presion. Por shoh se thjesht nuk po mbaron. Nuk do doja kurrë që as unë e as të tjerët të bullizoheshin apo sulmoheshin në emrin tim. Të tregojnë qytetari dhe të ndërgjegjësoheshim. Nuk do hesht më.